Taloasema
Nummela

Isännöitsijä lähelläsi.

Taloaseman isännöitsijä on aidosti lähellä, kun tarvitset häntä. Hän on suoraan tavoitettavissa, pitää sovitut aikataulut ja tuntee asuinalueesi läpikotaisin. Hän on paikallinen yrittäjä, joka käyttää paikallisia kumppaneita. Isännöitsijän tueksi saat Taloaseman vuosikymmenten kokemuksen, tehokkaiksi todetut toimintatavat ja nykyaikaiset sähköiset palvelut.

Yhdessä luotsaamme taloyhtiösi kohti sujuvampaa asumista ja omistamista. Taloyhtiösi hallitus saa käyttöönsä ajantasaisen näkymän yhtiön taloushallintoon, kuten tilien saldoihin ja ostolaskuihin. Taloyhtiösi asukkaille lupaamme ripeää palvelua, ammattitaitoista isännöintiä ja mukavia kohtaamisia.

Asiakkaamme äänestivät meidät Vuoden isännöintiyritykseksi 2019. Pidämme katseen huomisessa ja tekemisen tässä päivässä. Se tekee asumisesta huoletonta ja taloyhtiönne tulevaisuudesta ennustettavaa.

Pyydä isännöintitarjous Marialta

Sinua palvelevat

Maria Haukemaa
Yrittäjä Isännöitsijä, IAT
044 730 0460
maria.haukemaa@taloasema.fi

Olen toiminut isännöitsijänä jo 10 vuotta, lisäksi minulla on vuosien kokemus yrittäjyydestä ja liiketoimintajohdosta.

Palvelemme taloyhtiöitä ja hoidamme kiinteistöjä kokonaisvaltaisesti hyvää asiakaspalvelua ja asennetta korostaen – meidät tavoittaa helposti ja nopeasti. Lisäksi tarjoamme kaikille asiakkaillemme läpinäkyvät ajantasaiset hallinnolliset palvelut.

Työmme laatu syntyy laajasta ammattitaidosta ja hyvästä ammattilaisten verkostosta. Teemme hallitusten kanssa tiivistä yhteistyötä; paneudumme mm. hyvään taloudenhoitoon ja saneerausten suunnitelmallisuuteen.

Tuija Snellman
Partner, Isännöitsijä, IAT
044 730 0450
tuija.snellman@taloasema.fi

Pertti Esaiasson
Ekonomi Isännöitsijä, IAT
044 730 0452
pertti.esaiasson@taloasema.fi

Pia Laine
Isännöitsijä, IAT, KiAT, LKV, Liiketalouden tradenomi AMK
044 730 0468
pia.laine@taloasema.fi

Maarit Konkka
Kirjanpitäjä (KPT1 ja KPT2)
044 730 0454
maarit.konkka@taloasema.fi

Juha Ketola
Isännöitsijä, IAT
044 7300 453
juha.ketola@taloasema.fi

Riikka Korhonen
Kirjanpitäjä
044 730 0455
riikka.korhonen@taloasema.fi

Merja Lahtinen
Kirjanpitäjä
044 730 0457
merja.lahtinen@taloasema.fi

Yhteystiedot

Nummela
Vihdintie 3
03100 Nummela
+358 44 7300 400
averia@taloasema.fi

Taloasema Nummela Facebookissa

Uutiset

24.2.2021

Toimintatapamme epidemia-ajalle

Lue lisää
1.2.2021

Uusi Taloasema on avattu Kajaaniin

Lue lisää
1.11.2020

Uusi Taloasema on avattu Nurmijärvelle

Lue lisää